פורץ דלתות

אחד הדברים המלחיצים שיכולים לקרות לנו הוא, שנמצא את עצמנו מחוץ לדירה או למשרד שלנו מבלי יכולת להיכנס פנימה, או לחילופין, למצוא את עצמנו בתוך הדירה או המשרד מבלי שנוכל לצאת החוצה. זה יכול לקרות אם הדלת של הדירה נעולה ואין לנו אפשרות לפתוח אותה. במקרים כאלה אין לנו ברירה אלא לפנות אל פורץ דלתות מקצועי.

המקרים בהם נצטרך להזמין פורץ דלתות יכולים להיות מאוד מגוונים, יש לציין שמקרים אלו יכולים להתרחש לא רק בדלתות של מבנים (מגורים או עסקיים) אלא גם במקרה של דלתות לרכב. אך המקרה הקלאסי הוא שדלתות המבנה נעולות ולא ניתן לפרוץ אותן.

בדרך כלל, מצב זה יתרחש באחת הסיטואציות הבאות. כשמנעול הדלת נשבר מבפנים ושום תנועה של המפתח לא משפיעה עליו, שהצילינדרים נפגעו או נשחקו, שהפינים בחלק התחתון של הדלת נתקעו ואינם יוצאים ממקומם, כשהמפתח נשבר בתוך חור המנעול, וכן מסיבות שונות אחרות. זו הסיבה שפורץ דלתות חייב להיות לא רק מי שמתמחה בפריצת הדלת עצמה אלא גם בפריצת מנעולים, החלפתם או תיקונם.

כיצד אנחנו מזמינים פורץ דלתות בצורה חכמה?

בשביל להזמין פורץ דלתות, הרי שעלינו להבין תחילה את מהות הבעיה. תחילה יש לבדוק האם הדלת אכן לא נפתחת כנדרש, ולנסות להבין האם הבעיה בדלת עצמה או במנעול. יש לציין, שהרבה פעמים אנחנו יכולים לשים לב לכך עוד לפני שאנחנו מגיעים לנקודה בה הדלת לא נפתחת או המנעול לא מגיב, כלומר לפני שאנחנו נאלצים לקרוא לפורץ מנעולים. אם אנחנו מכניסים את המפתח לחור המנעול, ואנחנו חשים קושי מסוים לפתוח את הדלת, אז ברור שקיימת בעיה ומוטב לטפל בה לפני שלא נוכל לפתוח אותה כלל. בדרך כלל הטיפול הנכון הוא באמצעות שימון הצירים, במידה וזה לא פותר את הבעיה, יש להזמין פורץ דלתות שיטפל בה.

לפני שאנחנו מזמינים פורץ דלתות, רצוי לתאר בפניו את סוג הדלת וסוג הבעיה בה נתקלנו, כך הוא יוכל לדעת עם מה עליו להתמודד וכיצד. כמו כן הוא יוכל להציע לנו בצורה זו הצעת מחיר ואנחנו נוכל להחליט האם היא מתאימה לנו או לא.