אודותינו

 

כל בעל מקצוע שאתם מחפשים לבית או לעסק, יכול להיות בעל מקצוע לכל החיים. במקום שתצטרכו לחפש בכל פעם כשתזדקק לאיש מקצוע בתחום מסוים, הרי שאתם יכולים להרים טלפון אל אותו בעל מקצוע והוא יבצע עבורכם את העבודה. זה האיש עליו אתם סומכים, זה האיש שאתם מאמינים שהוא ידע לתקן ולטפל בכל בעיה בתחום המקצוע שלו.

אריה המנעולן בעל המקצוע שלכם בתחום של פירוק והתקנה של מנעולים, פריצת דלתות לבית, לעסק או לרכב. אני מתמחה בכל מה שקשור לעולם המנעולים והדלתות ונשמח לספק עבורכם פתרונות לכל בעיה ועניין שעולים אצלכם.

מה צריך בשביל להיות מנעולן טוב

מנעולן טוב מתבסס על 3 דברים עיקריים:

דבר ראשון זו מקצועיות. מנעולן לא יכול להצליח אם הוא לא מכיר את כל סוגי המנעולים והדלתות, אם הוא לא מכיר את כל השיטות לפירוק, פריצה והרכבה של מנעולים ודלתות, הוא לא יכול להיות מנעולן טוב אם הוא לא מעודכן בסוגים החדשים ביותר של מנעולים ודלתות.

דבר שני זו אחריות ושירותיות. מנעולן בא במגע עם אנשים כל הזמן, לפעמים מדובר בלקוחות שנמצאים בלחץ כי הם ננעלו בתוך או מחוץ לבית או לרכב. עליו להיות סמכותי, אחראי ולדעת להעניק שירות טוב, יעיל ומסור לכל אחד מלקוחותיו, אחרת הם עלולים להיכנס ללחץ גדול יותר וזה עלול להפריע לו בתפקוד.

דבר שלישי זו אמינות. מנעולן חייב להיות מורשה בשביל לעבוד בתחום זה, לשם כך עליו להחזיק הן בתעודות מקצועיות והן בתעודת יושר מהמשטרה אשר מוכיחה שאין לו שום עבירה פלילית בעברו. רק כך הוא יוכל לבצע את עבודתו על פי חוק. אך זה לא מספיק כמובן. עליו להיות אמין כלפי הלקוחות שלו, לספק לו עבודה מקצועית כנדרש, הסברים נכונים ולהיות מוכן לטפל בכל תקלה או עניין אחר שנובעים כתוצאה מפגם בעבודתו המקורית.

אני מקיים את שלושת הדברים הנ"ל. מאחוריי שנים רבות של ניסיון מקצועי, אני מחזיק בכל התעודות הנדרשות בשביל לעבוד בתחום ומספקים ללקוחות שירות מסור ואחראי. תיצרו עמי קשר ותיווכחו בכך בעצמכם.

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. 

אריה ישראלי

30 שנות ניסיון

משה נדב

9 שנות ניסיון

חן ליאור

27 שנות ניסיון